Kování Universal, Mundus, EA, RP, TP

Skleněné dveře a stěny / Celoskleněné stěny s dorazovými a pendlovacími dveřmi

Pro tvorbu celoskleněných stěn a dveří využíváme:

  • Pro základní provedení celoskleněných stěn s kyvnými dveřmi používáme rohové kování Universal. 
  • Pro milovníky oblých tvarů je nově v sortimentu rohové kování MUNDUS. Toto kování vychází z konceptu Universal, má však mnohá vylepšení. Např. je lze použít pro různé tloušťky skel, výhodou je rychlá instalace, nabízí množství ušlechtilých povrchových úprav. Nové kování Mundus lze instalovat na starých dveřích, kde bylo použito kování Universal bez potřeby výměny skel.
  • Pro designové labužníky je tu rohové kování EA. Toto originální kování je určeno také pro montáž do zárubně. Kování EA umožňuje technicky a opticky perfektní provedení dorazových skleněných dveří. Výhodou je jednoduchá montáž, perfektní seřízení, velké množství povrchových úprav na přání zákazníka, originalita - konkurence tento typ kování nenabízí.                                                                     
  • Horní zavírač RP. Využívá se tam, kde není možné použít klasický podlahový zavírač.
  • TP lišty jsou dveřní lišty k ochraně hran skla, pro fixní panely a otočné dveře, pro těžké dveře, výška lišty 100 nebo 76,5 mm, luxusní nerezové provedení.

Využití pro jednokřídlové, dvoukřídlové dveře i pro celé stěny s nadsvětlíkem. Používá se bezpečnostní sklo kalené, šířky 8-12mm.

Povrchové úpravy kování Mundus                                       Rohové kování EA

 

Soubory ke stažení