Sprchový kout Gral SO 730 L

  • Dostupnost: Na objednávku - expedice do 30 dnů
  • Rozměr: 1846x2008mm
  • Povrchová úprava: leštěný chrom
  • Materiál: hliník, kalené sklo 8mm čiré

Cena bez DPH: 17 731,40 Kč

Cena s DPH (21 %): 21 455 Kč

 ks

 

 

Sprchová kabinka nadstandardních rozměrů, šířky téměř 185 cm, s posuvnými dveřmi do niky umocňuje zážitek ze sprchování. Posuvné dveře zároveň šetří místo v koupelně. Sprchová kabinka je vyrobena z prvotřídních materiálů, výrobcem kování je německá firma Gral. Moderní design, kvalitní materiály včetně dostatečně pevného skla zaručuje uživateli komfortní a dlouhodobé užívání výrobku.

 

Součástí dodávky je: uchycení pevného dílu do stěny pomocí speciálního profilu, horní kování na posuvné dveře, dveřní mušle kruhová, transparentní magnetické silikonové zatěsnění na stěnovou lištu, 2 ks kalených čirých skel tloušťky 8mm. Variantní otvírání posuvných dveří - vlevo nebo vpravo.

 

Po dohodě je možné dodat sprchovou kabinku v individuálních rozměrech. Součástí dodávky není sprchová vanička ani baterie. 

 

Rozměr skla a kování se dá přizpůsobit na přání. V případě jiných rozměrů nás kontaktujte. Můžeme dodat dveře včetně montáže, kterou Vám naceníme. V případě dodávky dveří včetně montáže účtujeme DPH pouze 15% na celou zakázku.