Kdo jsme a co umíme

Jsme tu pro Vás již 26. rok. Nabídku našich výrobků a služeb neměníme, ale rozšiřujeme.

Na Vaší spokojenosti nám záleží. Navrhneme Vám a doporučíme jenom funkční řešení. Práce nás baví a jsme rádi, když se Vám naše produkty líbí a fungují ke spokojenosti mnoho let. Neváhejte nás kontaktovat. 

Námi instalované výrobky se nachází v celé České republice, na Slovensku, Rakousku i v Německu. Nejčastěji působíme v Praze a okolí, kde jsou naši pracovníci 2 až 3 dny v týdnu, dále v celém Jihomoravském kraji a ve Zlínském kraji.

Zajímají Vás ceny skleněných dveří, kování nebo náhradních dílů ? Některé ceny najdete v našem e-shopu a to, co zde nenajdete, Vám rádi sdělíme. Stačí zaslat Váš kontakt na e-mail dortechnik@dortechnik.cz a my se Vám ozveme.

Hliníkové stěny a dveře

Vyrábíme a montujeme hliníkové rámové stěny, dveře, výkladce z profilace Hueck a Aluprof. Hliníkové stěny a dveře vnitřní, vnější, vestavby kanceláří, dveře a konstrukce s požární odolností a kouřotěsné dveře. Neváhali jsme naši výrobu a výrobky certifikovat a úspěšně se podílíme na modernizaci nemocnic a ústavů sociální péčeVíce na http://www.dortechnik.cz/hlinikove-steny-dvere.

Automatické dveře

Vyrábíme a montujeme automatické dveře posuvné s rámovými a bezrámovými konstrukcemi, dveře s požární odolností a kouřotěsné dveře, automatické pohony k otevírání křídlových dveří.  Výroba pod značkou Dorma. Výrobky máme certifikovány akreditovanou laboratoří.

S našimi automatickými dveřmi se můžete setkat od Krušných hor až po Vysoké Tatry, od Ostravy až po Vídeň. Naše dveře Vám vyrobíme a zároveň namontujeme. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy, návod na obsluhu dveří v českém jazyce a záruka na bezvadný chod. Naše dveře splňují přísné evropské normy.

Celoskleněné systémy

Vyrábíme a montujeme celoskleněné interiérové stěny a dveře, skleněné vstupní portály, posuvné dveře, mobilní stěny, sprchové kabiny a další. Prodej kování Dorma. Více informací v kategorii Skleněné dveře a stěny nebo na http://www.dortechnik.cz/sklenene-dvere. V kategorii Skleněné stěny s dorazovými a pendlovacími dveřmi naleznete nově hliníkové stěny a příčky Deubl Alpha a mnohé jiné zajímavé výrobky. Viz https://www.dortechnik.cz/celosklenene-steny-2.

Mobilní stěny a příčky 

Nabízíme servis a opravy mobilních stěn Dorma Moveo.

Dodáváme, montujeme a servisujeme mobilní stěny a příčky Dorma Hüppe. Nabízí vysokou protihlukovou izolaci od 42 do 59 dB. Povrchové úpravy příček tvoří buď kvalitní dřevěná dýha, dekorační povrch vysoce odolný proti poškození nebo funkční povrch vhodný do škol a školících zařízení. V roce 2006 naše společnost jako 1. v ČR realizovala příčky ​​​​​Moveo​​ v hotelích pro společnost CPI. 

Autorizovaný servis  

  • autorizovaný servis všech výrobků Dorma
  • servis 24 hod. denně
  • servisní činnost provádíme po celé ČR a na Slovensku
  • umožňujeme uzavření servisní smlouvy na pravidelné prohlídky a servis dveří. Výhodou pravidelné údržby je prodloužení životnosti dveří a zamezení finančním sankcím. Tím šetříme Váš rozpočet. O tom, že pravidelný servis má smysl, se přesvědčila již řada našich zákazníků. 
  • kontakty servis: dortechnik@dortechnik.cz nebo tel. +420 774 712 525

E-shop

Novinka! E-shop s náhradními díly a kováním na skleněné dveře http://www.dortechnik.cz/eshop/ .